mt_ignore

Następny mecz

EKSTRAKLASA 2016/2017

Klub
Punkty
1 Ocmer UŁ ŁSTW 54
2 KS Waterpolo Poznań 48
3 Arkonia Szczecin 35
4 Legia Warszawa 27
5 WTS Polonia Bytom 16
6 GKPW 59 Gorzów 0

Ostatnie mecze

28-05-2017
8 : 11
WTS Polonia Bytom   Ocmer UŁ ŁSTW
27-05-2017
12 : 13
WTS Polonia Bytom   Ocmer UŁ ŁSTW

Final SIX Budapest 2017-zwycięstwo Szolnoki VSK

Czytaj więcej...W rozgrywanym w Budapeszcie finałowym turnieju Ligi Mistrzów 2017 zwycięzcą został zespół Szolnoki VSK pokonując w finałowym meczu VK Jug Dubrovnik 10:5

 

 

 

Eliminacje do Mistrzostw Europy U17

Czytaj więcej...W miniony weekend tj. 11-14maja 2017 odbyły się eliminacje do Mistrzostw Europy Juniorów U-17. Nasza reprezentacja pod kierownictwem trenerów K.Paczyny i M.Broncela grała w Lublanie (Słowenia) w grupie z Białorusią, Bułgarią, Niemcami, Słowacją i Słowenią. Niestety wszystkie mecze zakończyły się wyraźnymi porażkami ( nawet ze słabą Bułgarią) co niezbyt dobrze świadczy o poziomie wyszkolenia naszych reprezentantów.

Awans do turnieju finałowego Mistrzostw Europy U-17 ( Malta 10-17.09.2017) z naszej grupy uzyskały zespoły Słowacji i Niemiec.

Wyniki meczy naszej reprezentacji:
Polska - Białoruś 5:14
Polska - Słowacja 3:27
Polska - Słowenia 7:11
Polska - Niemcy 5:22
Polska - Bułgaria 8:13     

Komplet wyników z eliminacji pod linkiem

Men’s Water Polo World League 2017 Super Final 2017

Czytaj więcej...W rozegranym w dniach 25-30.04.2017 turnieju eliminacyjnym ( Ameryka, Azja i Oceania) awans do turnieju finałowego uzyskały Australia, USA, Japonia i Kazachstan.

 

Turniej finałowy będzie rozegrany 20-26.06.2017 w Ruza (Rosja).

W turnieju wezmą udział:
Grupa A:
USA, Serbia, Kazachstan, Włochy
Grupa B:
Australia, Chorwacja, Japonia, Rosja.

Liga Mistrzów 2017 - finały

Tegoroczne finały Ligi Mistrzów "Final SIX" odbędą się
w Budapeszcie w dniach 25-27 maja.

O udział w turnieju finałowym walczy 12 zespołów podzelonych na dwie grupy.

 Grupa A: Olympiacos Pireus (GRE), Szolnoki VSK (HUN), OSC Budapeszt, AN Brescia (ITA), Spandau 04 Berlin, Olympic Nicea Natation (FRA)

Grupa B: Pro Recco (ITA), CN Atletic Barceloneta (ESP), VK Jug Dubrovnik (CRO), ZF Eger (HUN), Waspo Hannover (GER), VK Partizan Belgrad (SRB)

Do finałów awansuje 5 najlepszych drużym i gospodarz turnieju.

Polityka prywatności

created by niceday